Amerikalılar Türk Mobilyasını Sevdi

Okuduğunuz haber
CNR HOLDİNG

ABD'nin İlk Türk Belediye Başkanı İTÜ’de

Anasayfa   /    Firma Rehberi    /    CNR Holding

CNR Holding

150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.

FİRMA REHBERİ      23 Temmuz 2019 - 16:08     1

CNR Holding

CNR Uluslararası Fuarcılık ve Ticaret A.Ş sektörlerin ihracatlarının artırılmasına destek olma ve Türkiye ekonomisine katkı sağlama misyonuyla 1985 yılında İstanbul'da kurularak hizmet vermeye başladı. CNR Uluslararası Fuarcılık kısa zamanda kilit sektörlerde düzenlediği 45'in üzerinde başarılı fuarla Türkiye'nin en büyük fuarcılık kuruluşu halini aldı ve holdingleşerek fuarcılık endüstrisinin sınırları aşan küresel markasına dönüştü. Sektörlerin ihracatına yaklaşık %20 destek sağlayan CNR Holding 17 grup şirketi ile "Bacasız Sanayi" olarak nitelendirilen fuar endüstrisine pozitif güç kazandırmakta, 5 kıtadan üreticileri, alıcı firmaları, distribütörleri ve tedarikçileri 50 fuar organizasyonunda bir araya getirmektedir. 

CNR Holding uzun yıllara dayanan geçmişinde düzenlediği 1.000'in üzerinde fuarla, 150 bini aşkın firmayı 25 milyonu aşan alıcı gruplarıyla buluşturdu. Holding bünyesinde yer alan Avrasya'nın en büyük fuar alanı CNR EXPO ise iş dünyasının tercihi haline gelerek Türkiye'ye 5 milyonu aşan iş ziyaretinin yapılmasına olanak tanıdı. EVTEKS - İstanbul Ev Tekstili Fuarı, IMOB – İstanbul Mobilya Fuarı, AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, CNR Avrasya Boat Show – dünyanın karada yapılan ikinci en büyük tekne ve yat fuarı, Hostech by Tusid - Uluslararası Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanları Fuarı ve Home&Tex - Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı CNR EXPO'da düzenlenen ve ticaretin geliştirildiği dünyanın önemli uluslararası fuarları arasındadır.

 

Tarihçe;

2004 - 11.08.2004 tarihi itibariyle 17 şirketi içinde bulunduran CNR Holding A.Ş. kurulmuştur.

2000 - 5, 6, 7 ve 8. Hall'lar hizmete girmiştir.

1998 - 3. ve 4. Hall'lar hizmete girmiştir.

1997 - 2. Hall hizmete girmiştir.

1993 - CNR EXPO, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) tarafından ihaleye sunulan alanın CNR tarafından kiralanmasıyla, tek bir salon olarak hayata geçirilmiştir.

1985 - CNR Uluslar arası Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur.

Yönetim Felsefesi:

Vizyonumuz:

Türkiye'de ve bölgede fuarcılık sektöründeki liderliğimizi devam ettirmek, Türkiye'nin 2023 ihracat hedefine en yüksek katkıyı sağlamak.

Misyonumuz:

İnovasyon, insan kaynakları ve Ar-Ge'ye yatırım yaparak, ulusal ve uluslararası fuarlarımızın marka değerlerini büyütmek ve dünya markası haline getirmek.

Değerlerimiz:

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizle, çözüm ortağı anlayışıyla sürdürülebilir bir memnuniyet sağlamak.

Etik Davranış

Kurumsal kültürümüzü, çalışanlarımızın ve toplumun yararına olacak şekilde devam ettirmek.

Çözüm Odaklı, Stratejik Düşünme

Tüm faaliyetlerimizde sürdürülebilir yaklaşımları çözüm odaklı hizmetlerle sunmak.

Bireye Saygı

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin; Bilgisine, tecrübesine ve inançlarına saygı göstermek.

Sosyal ve Çevresel Sorumluluk

Kurumsal faaliyetlerin ötesinde toplumsal sorunların çözümünde sorumluluk üstlenerek, çevresel sorunların giderilmesine de destek vermek.

Fuar Kalite Politikası:

Atatürk Havalimanı'nın yanı başına konumlanan CNR EXPO Fuar Merkezi sağlam temeller üzerinde büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin ihracat hedefine maksimum katkı sağlama hedefine odaklanan CNR Holding, ulusal ve uluslararası fuarların dünya normlarına uygun olarak ülkemizde geliştirilmesine öncülük etmektedir.

 

Kaliteli, yenilikçi vizyonuyla katılımcı ve ziyaretçilerine sunulan temel politikalar:

Katılımcı / ziyaretçi isteklerini iyi anlamak, doğru yere yönlendirmek ve bu isteklere kısa zamanda maksimum düzeyde uymak.

Katılımcı / ziyaretçi ve taşeronlar ile iletişim kanallarını tarif ederek bu iletişimin hatasız kurulmasını sağlamak.

Modern ve güncel yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim alt yapısını kullanmak, gerekli araştırma ve yatırımları yapmak

Ülkenin yasal düzenlemelerine ve zorunlu standartlarına uymak

Çalışma süreçlerinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak

CNR Holding’in yeniden yapılanma çerçevesindeki büyümesini hızlı bir şekilde sürdürmek ve fuarcılığın “Global markası olma” hedefi çerçevesinde yeniliklere her zaman açık olmak

 

Fuar Hizmetleri

Simultane Hizmetler, Ücretsiz Servis Hizmetleri, Turizm ve Seyahat Hizmetleri, Host- Hostes Hizmeti, Özel Stand Yapım Hizmetleri, Catering Servis Hizmetleri

 

Fuara Ulaşım

Dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden İstanbul Havalimanı’na gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar, her yarım saatte bir havalimanından kalkan transfer araçları ve ya HAVAİST'in Bakırköy araçları ile CNR Expo’ya rahatlıkla ulaşabiliyor. 

E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bunlarla da bitmiyor. Şehir merkezine rahat ve hızlı bağlantı sağlayan şehir içi ulaşım ağlarına yakınlık da ayrı bir avantaj yaratıyor. 

Metro, metrobüs, marmaray ve ido hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

 

CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş.

Pek çok alanda yenilikçi projeler üreten CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş. sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemekte, sektör ekonomilerine maksimum katkı sağlamayı temel hedef olarak görmektedir.

ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş.

Ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren fuarların organizatörü olan İstanbul Fuarcılık A.Ş. mobilya, ev dışı tüketim, ev tekstili, tekstil, otomotiv ve enerji gibi lokomotif sektörlerde binlerce katılımcı firmayı hedef pazarların alıcı gruplarıyla buluşturmaktadır.

Forum Fuar

1993 yılında kurulan Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., Türkiye’nin yapısal ve ekonomik dönüşüm içinde bulunduğu süreçteki gereksinimlerini doğru olarak saptayarak misyonunu oluşturdu.

SİNE Fuarcılık A.Ş.

Sanayi, ofis mobilyaları, perakendecilik, lojistik ve emlak sektörlerini de içeren çeşitli kulvarlarda ihtisas fuarları organize eden Sine Fuarcılık A.Ş. Türkiye ekonomisini doğrudan ilgilendiren sektörel fuarcılığın ülkemizdeki en önemli temsilcisidir.

Pozitif Fuarcılık A.Ş.

Ayakkabı, ayakkabı yan sanayisi, deri ve denizcilik sektörleriyle ilgili ihtisas fuarlarının mimarı konumundaki Pozitif Fuarcılık A.Ş., ulusal ve uluslararası kulvarlarda yankı uyandıran organizasyonlarıyla sektörlere ve ülkemiz ticaretine önemli katkılar sağlamaktadır.

CNR Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

Uluslararası fuarcılığın ülkemizdeki öncü kuruluşu olan CNR Uluslararası Fuarcılık A.Ş. fuarların yanı sıra kongre, seminer ve özel etkinlikler için alan kiralama ve hizmetlerde faaliyet göstermektedir.

Ekspo Tur A.Ş.

T.C. Turizm Bakanlığı'nın A Grubu Seyahat Acentası Lisansı'na sahip olan Expo Tour A.Ş., fuar katılımcısı ve ziyaretçilerine seyahat ve konaklama alanlarında hizmet vermektedir.

Design Studio

Yaratıcı ve uzman kadrosuyla Design Studio, özel dekorasyonlu standla fuara katılmayı tercih eden firmalara, modüler ve butik çözümler üretmektedir. Design Studio, müşteri odaklı proje oluşturma ve tasarlama alanında hizmet sunmaktadır.

Stand Art Fuar Servisleri A.Ş.

Fuar organizasyonlarında gereken her türlü teknik donanım, özel dekorasyonlu standlar, ekstra malzemeler ve diğer hizmetler uygun bütçe ve doğru zamanlamayla Stand Art A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

Forza Fuar

Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş; yurtiçi fuarlar, şenlik ve festival organizasyonları düzenlemek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Özellikle sektör fuarlarında uzmanlaşmayı hedefleyen kuruluşumuz çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır.

Dünya Gıda

Dünya Gıda, CNR Holding çatısı altında; CNR Ekspo Yeşilköy fuar merkezinde, catering hizmetleri, toplu yemek, açık büfe, kokteyl, fast food, stand içi cathering, bar - coffee shop hizmetleri, hall içi ve stand içi restoran hizmeti vermek için kurulmuştur.

 

CNR HOLDİNG A.Ş. 

 

İSTANBUL (MERKEZ)

Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul 

Telefon: +90 212 465 74 74

Faks: +90 212 465 74 76-77

Email: [email protected]

Web: www.cnrexpo.com

 

ANKARA OFİS

Telefon: +90 312 446 08 22

Faks: +90 312 446 08 23

Uğur Mumcu Cad. No: 78/3 GOP-Çankaya-Ankara

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

Toplam 1 yorum yapılmış.

Kurban akar
Akar temizlik olarak 2 yıldır cnr holding ile çalışmaktayım gördüğüm ilgi ve alaka için herkese çok teşekkür ederim
5 Yıl önce

GÜNÜN MANŞETLERİ